Bloczek samoprzylepny Post-it® Super Sticky Zobacz większe

Bloczek samoprzylepny Post-it® Super Sticky

blk2750

5114138088

Post-it®

Nowy produkt

• 12 sztuk
90 kartek
51x51mm
• wyraźne kolory

• papier o gramaturze 74g/m2 z certyfikatem PEFC CH18/0914
bielony bez użycia chloru gazowego
super mocny klej 3M

 

Więcej szczegółów

Bloczek samoprzylepny Post-It Super Sticky BANGKOK doskonałe do pionowych, chropowatych i nietypowych powierzchni, takich jak monitory, ściany, deski rozdzielcze samochodów, kartony i inne opakowania.

Nawet rozmawiając przez telefon jesteś w stanie wyciągnąć karteczkę jedną ręką i szybko zanotować informację, bez ryzyka że ważne informacje przepadną.
Idealne przy biurku jak i na "trudnych" dla zwykłych karteczek samoprzylepnych pionowych powierzchniach takich jak ściany, meble i okna - zawsze trzymają się mocno, odklejają bez uszkadzania powierzchni i bez śladu kleju - nawet przy wielokrotnym użyciu.

Używasz karteczek Post-it® Super Sticky na spotkaniu i czas się kończy? Bez obaw! Pracę możesz kontynuować z aplikacją Post-it® - zrób zdjęcie i zarządzaj pomysłami online, dziel się nimi z ludźmi na całym świecie, twórzcie nowe koncepcje, które pomogą Wam osiągnąć jeszcze więcej. Do pobrania bezpłatnie w App Store i Google Play.

Produkt z certyfikatem PEFC, który potwierdza zrównoważone źródła pozyskania surowców - kupując dbasz o naszą planetę.

Super mocny klej Super Sticky w 60% wyprodukowano z surowców roślinnych - mniejsze wykorzystanie pochodnych ropy naftowej w przeciwieństwie do produktów innych marek.
Po użyciu produkt nadaje się do recyklingu.

Zapewniamy doradztwo i fachową pomoc w doborze odpowiedniego dla Ciebie produktu!

515-354-434

info@fabrykapl.com